Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları
 
1.Genel
Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; elhalil – Arapça Türkçe & Türkçe Arapça sözlüğün Google Play Store ve IOS App Store'da yayınlanan uygulaması için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
 
2. Gizlilik beyanı
Uygulamalarımız, size ait herhangi bir kişisel bilgiyi toplamaz ve sizden bu yönde bir talepte bulunmaz. özlüğümüzde aranılan kelimenin anlamı kullanıcıya gösterilir. Uygulama içerisindeki iletişim formu bilgileri sözlük sahibine mail olarak göndermektedir.
 
3. Uygulama izinleri
İnternet Kullanım İzinleri, Uygulamımızdan Verilerin internet ortamında bulunan sözlük veritabanımıza gönderilebilmesi için gerekli olan izindir ve kullanıcıların bunu tanımlaması gerekir. bu izinler telefonunuzdan isteğiniz dışında bir bilgiyi transfer etmek için kullanılmaz. Verilen internet erişim izni sadece uygulama içersinde dolduracağınız sözlük arama bölümü ve iletişim formlara ait veri için kullanılmaktadır.
 
4. Çocuk gizliliği
Çocuklarla ilgili kişisel bilgiler bilerek veya kasıtlı olarak toplanmamaktadır.
 
5. Güvenlik
Bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır. Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır.

6. Yapılan Değişiklikler
Hizmeti sürekli geliştirmeye çalışıyoruz, bu nedenle zaman içinde değişebilir ve  Gizlilik Politikasını zaman zaman da değiştirmemiz gerekebilir. Gizlilik Politikası'nda herhangi bir değişiklik yapıldıktan sonra Hizmetleri kullanırsanız, bu, tüm değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. 

 
7. İletişim
Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa lütfen destekte Müşteri Destek ekibimizle info@dizaynsanat.com'a posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
 
Son güncelleme tarihi:
24.04.2020
 

sözlük  |  iletişim  |  genel bilgiler  |  facebook sayfamız  |  mobil site
Her hakkı mahfuzdur, yazılı izin olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz. ||   Tasarım & Yazılım: Dizayn Sanat